top of page

Odhad tržní hodnoty

Údaje o vaší nemovitosti

Účel odhadu

Děkuji za odeslání!

Analýza trhu

pozn.: tento posudek tržní ceny nelze použít pro účely hypotéky, k tomu banky používají vlastní znalce.

pozn.2: odhad sice poskytuji zdarma, avšak věnuji tomu čas a platím poplatky za data z katastru nemovitostí.

Cenu nemovitosti v Brně pro Vás odhadnu zdarma

Chcete dostat za svou nemovitost nejlepší možnou cenu? Pro Brno-město a Brno-venkov zajistím odhad zdarma, bez jakýchkoliv poplatků. Zabývám se byty, domy, pozemky i komerčními prostory.

Cenu nemovitosti v Brně určím lépe než kalkulačka

Bezplatná kalkulačka je rychlým způsobem, jak zjistit orientační cenu za váš byt či dům. Nakolik je ale přesná? Nesprávným určením můžete přijít o desítky až stovky tisíc Kč, o které by byl odhad nemovitosti on-line podhodnocen. Na základě svých mnohaletých zkušeností vidím i to, co může zůstat ostatním skryto. Vypočítám proto cenu, za níž nemovitost prodáme ke spokojenosti vás i kupce.


Odhad ceny nemovitosti pro dědické řízení v Brně

Máte pozůstalost a potřebujete určit její tržní cenu? Od roku 2014 zákon nevyžaduje posudek soudního znalce, což mi umožňuje poskytovat služby v plném rozsahu a za férovou cenu. Díky zkušenostem a detailní znalosti realitního trhu v Brně určím cenu nemovitosti pro dědické řízení s maximální přesností. Poradím vám také, kolik zaplatíte notáři za jeho služby a jak nejlépe prodat. Věděli jste, že v některých případech není potřeba platit státu daň z příjmu?


Odhad ceny nemovitosti pro banku v Brně

Pokud kupujete byt nebo dům v Brně a žádáte o hypotéku, chce banka znát obvyklou tržní cenu nemovitosti. Díky ní si dokáže lépe spočítat, jak rychle by ji dokázala prodat v případě, že jí přestanete splácet. Odhad ceny je tedy nanejvýš důležitý a vychází z několika faktorů jako je lokalita, stáří budovy a její velikost.

Kromě srovnání cen s obdobnými realitami v okolí je důležité zohlednit například sociální vybavenost, jsou-li v okolí plánovány další stavby, jakým směrem je situována, zda-li byla provedena rekonstrukce atd. Odhad nemovitosti musí v tomto případě zajistit certifikovaný poradce pověřený bankou.

bottom of page