Prodej rodinného domu 136 m², pozemek 334 m², Moravany, ul. Pod Lesem

Nabízíme ve výhradním zastoupení majitelů k prodeji nadstandardní stavbu polořadového dvoupatrového RD v obci Moravany u Brna včetně nadstandardního vnitřního vybavení. Rodinný dům o dispozici 4+kk (+ garáž průchozí do domu) + venkovní parkovací stání pro auto) byl kolaudován v r. 2005. Následně v r. 2018 proběhla kompletní rekonstrukce interiéru.

Pozemek o celkové rozloze 334 m2, čistá obytná plocha místností 136 m2, ZP 86 m2. Jedná se o stavbu z keramického broušeného zdiva Porotherm se zateplením, plastová okna. Vnitřní dveře jsou v moderním provedení - obložkové zárubně, v domě jsou designová svítidla. Ve všech oknech žaluzie, venkovní terasa z keramické dlažby, okrasná zahrada s venkovním jezírkem, nadstandardní úprava venkovního terénu. Kamerový systém.

1NP: při vstupu do domu se nachází zádveří s odkládacím prostorem, samostatná místnost WC - závěsné, technická místnost, masivní interiérové schodiště včetně akvária do 2.NP s designovým skleněným zábradlím a osvětlením, vstup do jídelní části s kuchyní a obývacím prostorem (30 m2 - dlažba). Z obývacího pokoje je fr. oknem vstup na terasu a zahradu. Kuchyňská linka - v provedení vysokého lesku v červené barvě zn. HANÁK na míru včetně spotřebičů Miele (lednice, kombinovaná horkovzdušná trouba, myčka, sklokeramická varná deska, digestoř, dřez, vodovodní baterie, mikrovlnka), deska z kamene.

2 NP: 3 ložnice (12, 14 a 17 m2) - plovoucí laminátová podlaha, pokoje - nábytek na míru (vestavěné skříně), moderní provedení, ložnice - nábytek na míru, koupelna po modernizaci (moderní obklad a dlažba v kombinaci černo x bílá), sprchový kout, závěsné WC, umyvadlo s úložnou skříňkou, šatna (2,4 m2).

Veškeré interiéry vč. nábytku jsou stejně jako celý RD provedeny v nadstandardu.

Pozemek (zahrada): terénní úpravy, slunný - trvalé porosty + okrasné jezírko s filtrací, dřeviny, okrasné keře, květiny, venkovní terasa se zastřešením (dlažba), sprcha, venkovní osvětlení + zavlažování. Upravená předzahrádka.

Ulice a umístění domu: klidné, příjezd zpevněný zámkovou dlažbou. Dispozice pozemku umožňuje i vybudování venkovního bazénu a dalších prvků zahradní architektury. Sam. garáž (průchozí do domu + el. vrata). Pozemek oplocený: brána, branka na el. ovládání.

Dům splňuje svým umístěním a provedením požadavky každého klienta, který hledá klidné a komfortní bydlení v blízkosti Brna. Uvolnění dohodou. (více informací a případnou osobní prohlídku rádi zajistíme)